کت و شلوار سازمانی

کت و شلوار پرسنلی و اداری برای ادارات و شرکت ها

چرا هویت بصری سازمان مهم است؟

همانند هویت شخصیتی شما، که شما را منحصر به فرد می‌کند، هویت بصری برند هم چاشنی‌ای از کسب و کارتان است و شما را از هر شخص و یا شرکتی دیگری که در تجارت همنام شماست، جدا خواهد کرد. طراحی هویت بصری نیز چیزی است که به شرکت شما شکل می‌دهد.

شاید شما بخواهید شخصیت خودتان را کمی تغییر دهید و متفاوت از همیشه به نظر برسید، بنابراین برای مثال شما به یک کفش جدید نیاز دارید، باید مدل مو های‌تان را عوض کنید و یا عضو یک تیم حرفه‌ای ورزشی شوید و …

به طور مشابه، هر کسب و کاری نیازمند شخصیتی خاص و متمایزکننده است تا بتواند در ذهن مخاطبان ماندگار شود. اما در دنیایی که کسب و کارهای زیادی وجود دارند که خدمات مشابهی ارائه می دهند، چگونه تصویری منحصر به فرد در ذهن کاربران خود حک کنند؟ پاسخ این سوال استفاده از هویت بصری و سازمانی می باشد.

کسب و کارهای مختلف از طریق طراحی اوراق اداری مانند کارت‌ های تجاری، سربرگ ها، بروشورها و طراحی لباس کارکنان (لباس‌هایی که توسط کارمندان پوشیده می‌شود) شخصیت برند خود را به دنیا معرفی می‌کنند. منبع: هینزا و کوکاس

انتخاب کت و شلوار سازمانی

انتخاب صحیح و مناسب لباس فرم سازمانی در شناخته شدن و ماندگاری بیشتر برند شما در ذهن مخاطب کمک می‌کند. در انتخاب رنگ لباس دقت کنید ، رنگ یک عنصر مهم و جدیست. هر رنگ استراتژی خاص خود را نشان می‌دهد و ترکیب چند رنگ که از لحاظ بصری هم دارای هارمونی باشند، استراتژی مخصوص شما را می‌سازد و تاثیر زیادی در چگونه دیده شدن برند شما توسط مخاطب دارد.

فروش لباس سازمانی (B2B)

مجموعه پوشاک فایو با بیش از 15 سال سابقه در زمینه تولید و عرضه پوشاک مردانه و زنانه و همچنین سابقه همکاری B2B با بسیاری از ارگان ها، در راستای تامین نیاز سازمان‌ها ، ادرات و شرکت­‌ها، آمادگی خود را جهت تولید صنعتی و سفارشی لباس سازمانی، کت و شلوار کارمندی، لباس پرسنلی، انواع فرم و یونیفرم اعلام می‌نماید و امکان تامین سفارشات انبوه لباس را فراهم نموده است.

طراحی، برش و دوخت کت و شلوار اداری و سازمانی ، توسط متخصصان و استاد کاران نمونه در کارخانه مجهز فایو انجام می‌شود. همچنین استفاده از متریال و پارچه های مرغوب جزیی از تعهد کاری مجموعه فایو به مشتریان خود می‌باشد.

سفارش تولید یا بن خرید

نمونه کارهای مجموعه فایو

محصولات موجود در وبسایت فایو تعداد اندکی از محصولات فایو است. شما همراهان گرامی می‌توانید با مراجعه به فروشگاه‌ های فایو و بازدید از کالکشن های جدید فایو محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و یا با ما تماس بگیرید.

اجناس قابل ارائه و سفارش:

انواع کت و شلوار

کت تک

شلوار تک پارچه و کتان

انواع پیراهن ساده و طرح دار

انواع اورکت و کاپشن

لباس زیر

تیشرت و پولوشرت

بافت و ژاکت

کمربند

کفش چرمی اداری